Вхід в систему

Система дистанцiйного навчання працює в режимі спрощеної реєстрації.
Для вашої ідентифікації придумайте логін та пароль, введіть його і вподальшому використовуйте іх для входу в систему.

Детальніше див. Організація навчанняЯндекс.Метрика

Головна

Цей унікальний інноваційний Проект не має аналогів в Україні і є результатом творчої роботи науковців Полтавського університету економіки і торгівлі (колишній Полтавський університет споживчої кооперації України), який має багаторічний досвід підготовки висококваліфікованих фахівців для кооперативних організацій  і з 2005 року тісно співпрацює з Держфінпослуг/Нацкомфінпослуг у сфері навчання та підвищення кваліфікації працівників кредитних спілок та інших фінансових установ.

На відміну від традиційних форм  навчання, реалізована нами технологія дозволяє  керівництву і співробітникам кредитних спілок, сільськогосподарських кооперативів та інших установ:

  1. отримувати нові  знання  у зручний  час,  не залишаючи місця проживання;
  2. перевіряти рівень своїх знань та знань працівників при їх атестації чи прийомі на роботу;
  3. самостійно готуватися до складання обов’язкових іспитів за вимогами Нацкомфінпослуг для окремих категорій працівників фінансових установ (керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок; працівників фінансових установ, відповідальних за фінансовий моніторинг);   
  4. мати доступ до великої спеціалізованої бібліотеки  з проблем розвитку кооперативного сектора національної економіки.

Принцип роботи Інтернет-системи дистанційного навчання дуже простий: через механізм вхідного тестування виявляється реальний рівень знань, умінь та навиків  і на цій основі автоматично формується індивідуальний навчальний план (ІНП), який враховує всі пробіли у знаннях та містить необхідні змістовні матеріали та коментарі для їх усунення. Навчання здійснюється в режимі он-лайн. Графік навчання є гнучким (формується слухачем самостійно) з можливістю спілкування з викладачами в процесі проходження навчання. Для отримання детальнішої інформації натисніть ТУТ

На 1.01.2016 р. навчання за допомогою Системи пройшли 430 осіб. З них: 296 - керівники і головні бухгалтери кредитних спілок, 134 - відповідальні за фінансовий моніторинг. Успішно (з першого разу) іспити Державній екзаменаційній комісії Держфінпослуг / Нацкомфінпослуг здало 98 % слухачів.  ВІДГУКИ: кредитних спілок можна подивитися ТУТ, ломбардів - ТУТ.

     Запрошуємо всіх оцінити переваги нової інноваційної технології навчання. Спробуйте безкоштовний демо-курс, натиснувши ТУТ. Чекаємо  відгуків та пропозицій.

© 2009 - 2014 Гончаренко В.В.